Ten tekst pojawia się zamiast animacji Flash.
Pobierz Plugin Macromedia Flash
Omiń detekcję Flasha

Nasze produkty:
Filtry Spock
Przedłużacze
Inne
Filtry Spark
Wszystkie
Ciekawostki

 

Polecamy

Jesteśmy sponsorem Team Laola.

Team tworzy czwórka młodych przyjaciół, uzależnionych od dużej dawki adrenaliny. Team powstał 3 lata temu, w jego skład wchodzą Wiktoria Boszko, Kuba Winkowski, Jaś Winkowski i Marcin Bocian. Odnoszą oni liczne sukcesy w dyscyplinach takich jak windsurfing, kitesurfing, snowboard. Oprócz tych dyscyplin uprawiają również wakeboarding, skimboarding, jeżdżą na iceboardach i latają na snowkite’cie.
Między wyjazdami chodzą na zajęcia z akrobatyki, na basen, siłownie itp.
Liczne wyjazdy wspomagane przez sponsorów dają im mo?liwość, aby być najlepszymi w kraju.

Osiągnięcia Team Laola:

Marcin Bocian: V-ce mistrz Polski w SBX w 2010r. , Mistrz Polski 2005 w kategorii windsurfing freestyle, Vicemistrz Polski na zawodach surf festival w kategorii freestyle,srebrny medal w snowboardcrossie w 2009 r podczas Uniwersjady w Chinach, ósmy w Międzynarodowych Snowboardowych Mistrzostwach Polski 2006 w Wiśle w kategorii Boardercross, drugi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych w slalomie gigancie równoległym(snowboard).
Kuba Winkowski: trzecie miejsce na zawodach windsurfingowych surf festival w kategorii freestyle, Mistrz Polski w żeglarstwie na Optymiście, piąte miejsce na zawodach kitesurfingowych „Fly to king of the air”
Ja? Winkowski: pi?ty na mistrzostwach Europy w Holandii na katamaranie, piąty w Windsurfingowych Mistrzostwach Polski w klasie freestyle, siedemnasty w Pucharze Europy w Chorwacji w klasie freestyle,
Wiktoria Boszko: Mistrzyni Polski w kitesurfingu, pierwsze miejsce na zawodach windsurfingowych na greckiej wyspie Rodos.

Nasza firma pomaga młodym ludziom posiadającym pasje i chęć osiągnięcia sukcesu, w różnych dziedzinach życia.
Więcej informacji o Teamie Laola można zobaczyć na stronie:
www.laola.info
www.sieplywa.pl
www.vento.pl
www.kubaw.fotolog.pl